• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформатизація

Новий регіональний он-лайн ресурс - Освітня он-лайн карта профільного навчання Запорізької області http://maposvita.zz.mu


ПЛАН РОБОТИ кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіт на 2015 рік


26.11.2014-Використання хмарних технологій для професійного розвитку вчителів


Міністерством освіти і науки презентовано проект Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років. Документ буде схвалений після процедури громадського обговорення. Проект концепції підготовлено Стратегічною дорадчою групою "Освіта" для надання консультативної та експертної підтримки Міністерству освіти і науки у розробці Дорожньої карти освітньої реформи. Концепція охоплює п’ять основних напрямів розвитку освітньої галузі, реформування яких здійснюватиметься впродовж наступних років.
Скачати документ- Концепція розвитку освіти до 2025 року


У Запорізькій області вже три роки функціонує регіональний освітній он-лайн ресурс «Школа сучасних знань», на якому творчими групами передових вчителів області створено окремі дистанційні курси для учнів з основних навчальних предметів 5-9 та 10-11 класів (фізика, математика, астрономія, біологія, хімія, екологія, географія, історія, українська мова та література, російська мова, німецька мова, християнська етика, основи здоров’я).

Курси розроблено на платформі Moodle. В кожному курсі зібрано узагальнений матеріал до тем навчальних предметів відповідно до діючих державних програм у вигляді відеороликів, презентацій, опорних схем та конспектів, тестів, практичних завдань тощо.
Пропонуємо вчителям Донецької та Луганської областей скористатися цим ресурсом для організації дистанційного навчання учнів в період вимушеної затримки систематичного денного навчання.
Також цим ресурсом учні можуть скористатися для самостійного навчання, у разі необхідності - за допомогою батьків.
Вашу роботу в навчальних курсах будуть супроводжувати консультанти - вчителі-предметники Запорізької області, автори цих курсів. Технічна підтримка Вашої роботи буде забезпечена адміністратором ресурсу.
Інструкції для роботи вчителів та учнів розміщено на головній сторінці сайту «Школи сучасних знань» за адресоюhttp://www.zhu.edu.ua/mk_school/
Дана ініціатива підтримується Міністерством освіти і науки України, Запорізькою облдержадміністрацією, Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, корпорацією Intel в Україні.
Бажаємо успішного навчання та миру і спокою нашій державі.

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації М.А.Ярмощук


Реєстрація в онлайн семінарі "Впровадження квест-технології в освітній процес"

З 03.06 розпочалась реєстрація учасників для участі в обласному онлайн семінарі "Впровадження квест-технології в освітній процес". Реєстрація триває до 06.10.
На семінар запрошуються вчителі різних дисциплін, які мають досвід розробки та проведення квестів, а також ті, хто його не мають, але хотіли б познайомитись із сучасною технологією навчання.
Всі учасники, які мають досвід впровадження квестів можуть надати свої матеріали: відеоролики, презентації, тези, відео виступи тощо. Матеріали, які пройдуть рецензування, будуть розміщенні на платформі семінару для ознайомлення та обговорення.
Детальніше Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 176 від 20.05.2014 Про проведення обласного онлайн семінару «Впровадження квест-технології в освітній процес»

24.12.2013-Інтернет-магазин "Розумники" дарує всім святкову знижку на всі мультимедійні підручники - 25% протягом 25 днів. Акція діє з 20.12.2013 р. по 14.01.2014 р. Додаткова інформація тут


13.12.2013-4 грудня 2013 року в Міністерстві освіти і науки відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з представництвом корпорації Intel. «Сучасний український учитель – це педагог з новими інформаційно-комунікативними навичками, який широко застосовує їх, і сучасна школа потребує саме таких учителів», – підкреслив Борис Жебровський.
Детальніше на сайті МОН


12.12.2013-4 грудня 2013 Кшиштоф Йонак, генеральний директор Intel Україна та Олександр Кохан, директор видавництва «Розумники» у присутності Дмитра Конаша, регіонального директора Intel в Росії та країнах СНД підписали угоду про взаємне співробітництво в галузі розробки електронного контенту під сучасні освітні форм-фактори на платформі Intel (ноутбуки, пристрої Ultrabook ™ і 2-в-1, планшетні комп'ютери, All-in-One) для України та країн СНД.
Детальніше на сайті Розумників


26.11.2013- МОН та Майкрософт підписали меморандум про

МОН та Майкрософт підписали меморандум про співпрацю

співпрацю Детальніше на сайті МОН-


12.11.2013-06.11.2013 на базі ЗОІППО відбулось чергове засідання обласної колегії з питань освіти і науки. На засіданні, крім інших питань, обговорювалися результати створення єдиного освітнього інформаційного простору Запорізької області. З доповіддю по цьому питанню виступала Хіврич В.В. Інформація на сайті МОНУ - читати
Рішення колегії з цього питання


12.11.2013-Компанією Google за підтримки Міністерства освіти і науки України у термін з 1 листопада 2013 року до 7 лютого 2014 року проводиться Всеукраїнський Конкурс «Україна моєї мрії». Мета конкурсу - залучення загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів до створення логотипу «Дудл» (ТОВ «Гугл»). Школа переможця отримає грант на 50 тис. грн. на створення комп’ютерного класу.
Детальніше на веб-сайті Конкурсу за адресою: google.com.ua/doodle4google.


16.10.2013-На виконання наказу ОблУОН ЗОДА від 12.07.2011 № 536 «Про продовження реалізації Регіонального освітнього проекту «Формування та розвиток ІТ-компетентності вчителів» та з метою подальшого розвитку інформаційного освітнього простору регіону; залучення педагогічних працівників до ефективного використання в навчально-виховному процесі інформаційних технологій та технологій Веб 2.0; популяризації серед педагогічних працівників, учнів та батьків Запорізького порталу ЗапоВікі та сучасних Інтернет-сервісів 2013-2014 навчальний рік в закладах освіти Запорізької області оголошено Роком електронної дидактики «Мистецтво навчати».


20.09.2013-Організація роботи методичних служб з питань інформатизації освіти у 2013-2014 н.р.


20.09.2013-Матеріали обласного семінару-презентації сучасних програмно-технічних засобів інформатизації навчального процесу, який проходив 9-11 вересня 2013 року для керівників навчальних закладів.


19.09.2013-Лист ЗОІППО від 16.09.2013 № 326 Подяка за організацію та участь у семінарі.


19.09.2013-Міністерство освіти і науки України інформує про нові електронні продукти для керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів — експертно-правові системи «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа». Зазначені системи забезпечують керівника навчального закладу необхідною інформацією для оперативного та правильного розв’язання управлінських завдань шляхом роботи в онлайн режимі з нормативно-правовою базою, зразками, бланками та шаблонами документів. Детальна інформація про системи «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа» — за посиланням http://www.expertus.kiev.ua/


19.09.2013-Концепція регіонального освітнього проекту "Формування медіа та інформаційної грамотності"


Кiлькiсть переглядiв: 1305

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.