16 лютого 2014 р. в Пологівському колегіумі №1 відбулася нарада районного центру практичної психології та соціальної роботи для соціальних педагогів «Діяльність соціального педагога щодо створення та розвитку колективу класу».


12 грудня в Пологівській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 з метою підвищення рівня обізнаності соціальних педагогів з питань соціального супроводу превентивного виховання, організації профілактики ризикованої поведінки серед учнівської молоді, впровадження в практику діяльності дієвих форм та методів роботи з попередження правопорушень в учнівському середовищі, відбулося засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів, яке було присвячене діяльності соціального педагога з профілактики правопорушень в учнівському середовищі та забезпечення соціально-педагогічного патронату учнів «групи ризику».


З метою реалізації ініціатив Президента України В.Ф. Януковича 07 листопада в Пологівському колегіумі №1 проведено психологічний практикум для практичних психологів районного центру практичної психології та соціальної роботи «Формування толерантності у школярів та запобігання проявам ксенофобії».


24 жовтня в Інженерненській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів, яке було присвячене особливостям організації психологічного супроводу превентивного виховання у навчальних закладах.


21-22 вересня 2013 року в м. Миколаєві відбувся фестиваль «Радужный мир», на який в якості тренера була запрошена практичний психолог РЦППіСР, член східноукраїнської асоціації арт-терапевтів Царенко Анастасія. Протягом двох днів Анастасія Вікторівна провела майстер-клас з лялько терапії , тренінг «Калейдоскоп жіночого успіху» та навчала всіх бажаючих виготовляти оберегові ляльки.


Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.